top of page

Bendruomenė Kristuje

Karen Pimpo

Jei vienas užpuolamas, dviese pasipriešina. Trigubą virvę sunku pertraukti. “ (Ekleziasto 4, 12)"


Žinojau, kad vienintelis būdas pasiekti sėkmę - pamiršti namus, žmoną, sūnų ir dukrą", - pasakojo Džordonas. - Tačiau supratau, kad to padaryti negaliu. Jie yra įausti į mano širdies ir sielos audinį". Džordonas dalyvavo realybės šou, kurio dalyviai turėjo kuo ilgiau išgyventi dykumoje su minimaliu maisto kiekiu. Jis pasidavė. Priežastis buvo ne meškos, šaltis, traumos ar alkis, o didžiulis vienatvės jausmas ir troškimas būti su šeima.


Nesvarbu, kokius išgyvenimo įgūdžius turime, nustoti bendrauti su kitais yra tikras kelias į pralaimėjimą. Išmintingasis Ekleziastas sakė: "Du yra geriau nei vienas.... Nes jei vienas kris, kitas jį pakels" (Ekleziasto 4, 9-10). Krikščionių bendrystė, nepaisant visų jos trūkumų, yra būtina mūsų dvasiniam išlikimui. Neturime jokių šansų išgyventi pasaulį užplūstant išbandymams, jei su jais susidursime vieni. Vienišas žmogus veltui triūsia. Neturėdami paramos, esame labiau pažeidžiami. Ir trigubą virvę sunku pertraukti.


Mylinčios, į Kristų orientuotos bendruomenės palaiminimas ne tik padrąsina, bet ir suteikia mums jėgų klestėti sunkiose situacijose. Mums reikia vieniems kitų.


Kaip galite daugiau laiko praleisti su kitais tikinčiaisiais? Ką pažįstate, kas yra vienišas ir kam reikia paramos?


Dangiškasis Tėve, dėkoju Tau už bendravimo dovaną. Atverk mano širdį kitiems, kad galėčiau juos iš tiesų mylėti ir praleisti su jais daugiau laiko.


© Our Daily Bread

41 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page