top of page

Ilga kelionė

Leslie Koh

„Dievas jų nevedė filistinų šalies keliu, nors tai būtų buvę arčiau.“ (Iš 13, 17)


Kolegos vienas po kito buvo paaukštinami pareigose, o Benjaminas nieko negalėjo sau padaryti ir truputį pavydėjo. „Kaip tu dar nesi vadybininkas? Juk tu to nusipelnei!“ – sakė jam draugai. Tačiau Benas nusprendė savo karjerą pavesti Dievui. „Jeigu Jis taip nusprendė, tai aš tiesiog gerai atliksiu savo darbą“ – atsakydavo jis.


Po keleto metų Beną pagaliau paaukštino. Per tą laiką sukaupta patirtis leido jam dirbti užtikrintai ir jo pavaldiniai jį gerbė. O kai kurie iš jo kolegų vis dar turėjo sunkumų, nes užėmė vadovaujančią vietą nebūdami pakankamai pasiruošę. Benas suprato, kad Dievas jį vedė „aplinkiniu keliu“, kad geriau paruoštų šiam darbui.


Kai Dievas išvedė izraelitus iš Egipto (Iš 13, 17-18), Jis taip pat išrinko ilgesnį kelią, nes trumpasis kelias buvo rizikingas. Ilgesnė kelionė, pastebi Biblijos aiškintojai, taip pat suteikė jiems daugiau laiko fiziškai, protiškai ir dvasiškai sustiprėti būsimoms kovoms.


Ne visada trumpesnis kelias yra geresnis. Kartais Dievas mums leidžia eiti ilgesniu gyvenimo keliu, nesvarbu, ar tai būtų karjera, ar kiti dalykai, kad būtume geriau pasirengę tolesnei kelionei. Kai įvykiai vyksta ne taip greitai, kaip norėtume, pasitikėkime Dievu, kuris mus veda ir nukreipia.


Kaip Dievas gali jus sustiprinti, nukreipdamas eiti ilgesniu keliu? Kaip jūs galite sau priminti, kad reikia ir toliau Juo pasitikėti?


Mylintis Dieve, Tu žinai, kaip aš jaučiuosi, kai viskas vyksta ne taip greitai, kaip norėčiau. Suteik man kantrybės, kad galėčiau pasitikėti Tavimi ir Tavo išmintingais planais bei tikslais.


© Our Daily Bread

4 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page