top of page

Mūsų Dievas

Jennifer Benson Schuldt

Aš esu, kuris nešiosiu jus ir jūsų senatvėje. Tai dariau ir toliau darysiu: nešiosiu ir globosiu jus.“ (Izaijo 46, 4)

Po nepavykusios operacijos gydytojas pasakė Džoanai, kad po penkių savaičių ją reikia operuoti dar kartą. Artėjant šiam terminui šeimoje augo nerimas. Džoana ir jos vyras buvo garbaus amžiaus, o vaikai gyveno toli. Sutuoktiniai turėjo patys važiuoti į nepažįstamą miestą ir orientuotis sudėtingame ligoninės komplekse, kur turėjo susitikti su nauju specialistu.

Nors visa tai atrodė pernelyg sudėtinga, Dievas parodė rūpestį pagyvenusia pora. Kelionės metu sugedo jų navigatorius, tačiau popierinio žemėlapio dėka jie atvyko laiku. Dievas suteikė išminties. Ligoninėje jie sutiko pastorių, kuris meldėsi už juos ir pasiūlė pagalbą. Dievas juos palaikė. Tada atėjo gera žinia: operacija pavyko sėkmingai.

Išgydymas ar išlaisvinimas ne visada įvyksta. Tačiau Viešpats yra ištikimas ir visada padeda beginkliams - jauniems, seniems ir visiems, atsidūrusiems nepalankiose aplinkybėse. Prieš daugelį amžių, kai izraelitai buvo išsekę Babilono nelaisvėje, pranašas Izaijas jiems priminė, kad Dievas juos nešioja nuo pat gimimo ir rūpinsis jais tiek, kiek reikės. „Aš esu, kuris nešiosiu jus ir jūsų senatvėje. Tai dariau ir toliau darysiu: nešiosiu ir globosiu jus“, - sakė Viešpats (Iz 46, 4).

Dievas niekada mūsų neapleis, ypač tada, kai Jo ypač reikia. Jis patenkins visus mūsų poreikius ir bus šalia mūsų visuose gyvenimo posūkiuose. Jis yra mūsų Dievas.


Kaip Dievas jus palaikė sunkiais laikais? Kaip Jis galbūt nori per jus veikti kitų žmonių gyvenime?

Dieve, Tu esi geras ir ištikimas. Padėk man ieškoti Tavęs kiekviename netikrumo atvejyje.

© Our Daily Bread


94 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

댓글


bottom of page