top of page

Maži, bet stiprūs

Monica La Rose

Mes esame Jo kūrinys, sukurti Kristuje Jėzuje geriems darbams.“ (Ef 2, 10)


Atšiaurioje Šiaurės Amerikos Sonorano dykumoje vėlai naktį galima išgirsti tylų plono balselio kauksmą. Greičiausiai niekada neįtartumėte, kad kauksmo šaltinis maža, bet tvirta žiogo pelė, kuri kaukdama mėnesienoje pažymi ir įtvirtina savo teisę į teritoriją.


Šis unikalus graužikas be viso kito yra dar ir plėšrūnas. Jis medžioja gyvūnus, su kuriais nedaugelis išdrįstų susikauti. Pvz., tai skorpionai (dėl to ją dar vadina skorpionų pele). Tokioms kovoms mūsų drąsuolė pelė yra puikiai prisitaikiusi. Ji ne tik yra atspari skorpiono nuodams, bet tuos toksinus gali paversti nuskausminamaisiais!


Yra kažkas įkvepiančio, kad ši ištverminga maža pelė yra pritaikyta išgyventi ir net klestėti tokioje nedraugiškoje atšiaurioje aplinkoje. Kaip Laiške efeziečiams aiškina apaštalas Paulius, panašiais unikaliais bruožais Dievas taip pat apdovanojo ir savo žmones. Kiekvienas iš mūsų esame „Jo kūrinys“, ypatingai apdovanotas Kristuje Jėzuje prisidėti prie Jo karalystės vystymo (Ef 2, 10). Nesvarbu, kuo jus apdovanojo Dievas, jūs turite daug ką pasiūlyti. Kai nesvyruodami priimsite tai, kokiais Jis jus sutvėrė, tapsite gyvais Jo vilties ir gyvenimo džiaugsmo Jame liudytojais.


Todėl susidūrę su kažkuo grėsmingu, būkite drąsūs. Kokiu mažu jūs save belaikytumėte, Šventosios Dvasios dovanų ir jėgos dėka Dievas gali per jus atlikti didelius darbus.


Ar jums lengva, ar sunku suvokti save kaip nuostabų Dievo rankų darbą? Kodėl? Kokiose gyvenimo srityse ši tiesa gali sustiprinti jūsų pasitikėjimą ir suteikti drąsos?


Dieve, dėkoju, kad Tu mane sukūrei džiugiam ir prasmingam gyvenimui. Padėk man tikėti ir įsitvirtinti tiesoje, koks aš tapau Tavyje.


© Our Daily Bread

29 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page