top of page

Sunkvežimio vairuotojo rankos

Atnaujinta: 2020-11-19

Sheridan Voysey

„Pagal mums suteiktą malonę turime įvairių dovanų (...) kas daro gailestingumo darbus – tedaro su džiaugsmu.“ (Rom 12, 6.8)


Žinia sukėlė šoką. Jau išgyvenęs prostatos vėžį, mano tėvas sužinojo, kad dabar jis susirgo kasos vėžiu. Situacija buvo dar keblesnė dėl to, jog tėvas slaugė chroniška liga sergančią mamą. Dabar reikėjo rūpintis jais abiem. Tad laukė sunkios dienos.


Atskridau pas juos ir vieną sekmadienį apsilankiau tėvų bažnyčioje. Ten prie manęs priėjo žmogus vardu Helmutas ir pasakė, kad norėtų padėti. Po dviejų dienų Helmutas apsilankė pas mus nešinas sąrašu. „Chemoterapijos metu jums bus reikalingi šie produktai, - pasakė jis. – Aš organizuosiu maisto tiekimo grafiką. O kaip žolė kieme? Aš galiu ją nupjauti! O kurią dieną pas jus veža šiukšles?“ Helmutas buvo pensininkas sunkvežimio vairuotojas. Bet mums jis tapo angelu. Sužinojome, kad jis dažnai padeda ir kitiems žmonėms: vienišoms motinoms, benamiams, seniems žmonėms.


Visi tikintieji Kristumi yra pašaukti padėti kitiems (Lk 10, 25-37) tačiau kai kurie turi talentą tą daryti. Apaštalas Paulius jį vadina gailestingumo dovana (Rom 12, 8). Šią dovaną turintieji žmonės pastebi kitų poreikius, moka organizuoti pagalbą ir gali ilgai ir nenuilsdami tarnauti. Šventosios Dvasios vedami, jie Kristaus kūne yra rankos, kurios švelniai paliečia mūsų žaizdas (Rom 12, 4-5).

Neseniai tėvui buvo pradėtas chemoterapijos kursas. Helmutas nuvežė jį į ligoninę. Vakare tėvų šaldytuvas buvo prikimštas maisto produktų. Tai vairuotojo rankomis padarytas Dievo gailestingumas.


Kokias jūs turite dvasines dovanas? (jei nežinote, perskaitykite Rom 12, 3-8; 1 Kor 12; Ef 4, 7-13). Kaip jas panaudojate tarnaudami žmonėms?


Dangaus Tėve, padėk man būti gailestingam, kad nuoširdžiai ir džiugiai tarnaučiau vargstantiems, atskleisdamas jiems Tave.


© Our Daily Bread

7 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentários


bottom of page