top of page

02-19, pn

|

Youtube

Paskaitos su Werner Gitt. Kodėl aš, kaip mokslininkas, tikiu Biblija?

Įprasta manyti, kad šiuolaikinis mokslas ir tikėjimas Šventuoju Raštu bei Dievu kaip Kūrėju yra tarsi du nesuderinami dalykai. Werner Gitt nuostabiai atskleidžia, kad mokslas realiai egzistuojantį Dievą ir Šventąjį Raštą kaip Jo Žodį net pagrindžia. Ar tikrai verta pilnai pasitikėti senąja Biblija?

Registration is Closed
See other events
Paskaitos su Werner Gitt. Kodėl aš, kaip mokslininkas, tikiu Biblija?
Paskaitos su Werner Gitt. Kodėl aš, kaip mokslininkas, tikiu Biblija?

Kur ir kada?

2021-02-19 19:00

Youtube

Kas?

Įprasta manyti, kad šiuolaikinis mokslas ir tikėjimas Šventuoju Raštu bei Dievu kaip Kūrėju yra tarsi du nesuderinami dalykai. Werner Gitt nuostabiai atskleidžia, kad mokslas realiai egzistuojantį Dievą ir Šventąjį Raštą kaip Jo Žodį net pagrindžia. Ar tikrai verta pilnai pasitikėti senąja Biblija? Ar man, kaip mokslininkui, ją skaitant būtinas „filtras“? Kaip vertinti pasaulio pabaigos pranašystes?

Techn. m. dr. prof. Werner Gitt - „atsidavęs“ mokslininkas, pateikiantis atsakymus į svarbiausius gyvenime klausimus.

Paskaitos: 2021-02-12 Kam yra žvaigždės? 2021-02-19 Kodėl aš, kaip mokslininkas, tikiu Dievu? 2021-02-26 Gamtos dėsniai ir Biblija 2021-03-05 Ar galima įrodyti, kad Dievas yra?

Werner Gitt tvirtai tiki Dievu kaip Kūrėju, todėl savo tikėjimą susieja su mokslu, kas paprastai mokslo visuomenei nėra būdinga. Rekomenduojame visus pranešimus perklausyti iki galo ir rekomenduoti kitiems.

Pasidalinkite su kitais:

bottom of page