top of page

Kai jautiesi vienišas

Karen Huang

...Tu esi su manimi.“ (Psalmių 22, 4)


Septintą valandą vakaro Hui Liangas savo virtuvėje baiginėjo ryžių ir žuvies karbonadų likučius. Kitame bute gyvenanti Chua šeima taip pat vakarieniavo. Jų linksmas juokas ir gyvas pokalbis aiškiai girdėjosi Hui Liango buto, kuriame jis gyveno vienas po žmonos mirties, tyloje. Jis buvo susitaikęs su vienatve. Metams bėgant aštrus netekties skausmas prislopo, jis išmoko jį toleruoti. Tačiau šiandien vienišo dubenėlio ir poros lazdelių vaizdas persmelkė jį iki širdies gelmių.

Prieš eidamas miegoti Hui Liangas skaitė savo mėgstamą 22 psalmę. Svarbiausi šios psalmės žodžiai jam buvo trumpiausi: „Tu esi su manimi“ (4 eil.). Ypatingą paguodą Hui Liangas rado ne praktinėje piemens avių priežiūroje, bet jo nepaliaujamame buvime ir dėmesyje visoms avių gyvenimo detalėms (2-5 eil.). Iš to į širdį atėjo ramybė.

Žinojimas, kad kažkas yra šalia, labai paguodžia vienišus žmones. Dievas pažada savo vaikams, kad visada juos mylės (Ps 102, 17) ir niekada nepaliks (Žyd 13, 5). Kai pasijuntame vieniši ir užmiršti, nesvarbu, ar vakare virtuvėje, ar autobuse pakeliui iš darbo, ar net perpildytoje parduotuvėje, prisiminkime, kad gerasis Ganytojas su meile žvelgia į mus. Visada galime drąsiai sakyti: „Tu esi su manimi“.

Kada dažniausiai jaučiatės vieniši? Ką 22 psalmė sako apie vienatvę?

Mylintis Dieve, dėkoju Tau, kad visada esi su manimi.

© Our Daily Bread

115 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page