top of page

Klausytis perspėjimų

Dave Branon

O kas išsižadės manęs žmonių akivaizdoje, ir Aš to išsižadėsiu savo dangiškojo Tėvo akivaizdoje.“ (Mt 10, 33)


Kai atostogų metu užsienyje kišenvagis pamėgino iš manęs pavogti piniginę, tai man nebuvo staigmena. Aš buvau skaitęs perspėjimus apie kišenvagius ir žinojau, kaip apsisaugoti. Bet aš nesitikėjau, kad taip atsitiks man!


Laimei, man pakliuvo nelabai patyręs kišenvagis. Piniginė iškrito jam iš rankų ant grindų, o aš ją pakėliau. Bet tas atsitikimas man priminė, kad reikia klausytis perspėjimų.


Paprastai mes nemėgstame perspėjimų. Mums atrodo, kad jie mums trukdo mėgautis gyvenimu. Tačiau jų klausytis būtina. Pavyzdžiui, siųsdamas mokinius skelbti veikiai ateisiančios Dievo Karalystės, Jėzus pasakė: „Kas išpažins mane žmonių akivaizdoje, ir Aš jį išpažinsiu savo dangiškojo Tėvo akivaizdoje. O kas išsižadės manęs žmonių akivaizdoje, to ir Aš išsižadėsiu savo dangiškojo Tėvo akivaizdoje“ (Mt 10, 32- 33).


Mes turime pasirinkimą. Mylintis Dievas paruošė išgelbėjimo planą ir atsiuntė į pasaulį Gelbėtoją, kad mes galėtume būti su Juo amžinai. Bet jeigu mes nusigręšime nuo Dievo ir dabar šiame gyvenime nuspręsime atmesti Jo išgelbėjimo žinią, tai prarasime galimybę amžinai būti su Juo.

Pasitikėkime Jėzumi Kristumi, kuris nusprendė mus išgelbėti nuo amžino atskyrimo nuo To, kuris mus myli ir sukūrė.


Kodėl Jėzaus Kristaus atmetimas yra toks rimtas dalykas? Kaip jūs nusprendėte atsiliepti į Jo kvietimą?


Dangiškasis Tėve, dėkoju, kad Tu dovanoji išgelbėjimą per Jėzų Kristų. Ir dėkoju už Tavo perspėjimus, kuriais Tu man primeni, kaip svarbu tikėti Juo.


© Our Daily Bread


109 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page